Ndriçim Xhepa i shqetësuar për zhvendosjen e Teatrit Kombëtar dhe ligjin e ri

Kliko per me shume info

Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa i është bashkuar shqetësimit të artistëve shqiptarë për zhvendosjen e Teatrit Kombëtar ashtu edhe për projektligjin e ri për artin, hartuar nga Ministria e Kulturës.

Xhepa ka telefonuar sot në emisionin “Mirëmëngjes nga Xhaxhiu”; ja bashkëbisedimi i tij me gazetarin.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.