Ndahet nga bashkëshorti, ja me kë shoqërohet Atifete Jahjaga

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka vendosur t’i japë fund martesës së saj me bashkëshortin Astrit Kuçi.

Sipas mediave kosovare çifti ka kaluar momente kize dhe kanë vëndosur ti japin fund martesë, madje kanë filluar edhe procedurat e divorcit.

Kliko per me shume info

Ndërsa mediat raportojnë se Jahjaga në daljet e saj publike nuk është parë në krah të bashkëshortit. Ajo sot është parë në një nga lokalet e kryeqytetit në përcjelljen e mbrojtjes së afërt e cila e shoqëron ish-presidenten.

LEXO EDHE:  Më shumë se 80 deputetë shqiptarë mbajnë armë!

Çifti nuk kanë fëmijë dhe ish-presidentja është komentuar kohët e fundit vazhdimisht në mediat rozë për shkak të ndërhyrjeve që ka bërë në fytyrë.

Kliko per me shume info

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here