Na bëri lëmsh me fejesën, Kastro Zizo tregon të vërtetën e mesazhit

Kliko per me shume info

Dy muaj më parë Kastro Zizo ”bëri lëmsh” miqtë e tij dhe mediat, me një mesazhi përmes të cilit njoftonte se do të fejohej dhe këtë donte ta festonte me njerëzit e tij më të afërt.

I ftuar në ”Top Shoë Magazin”, Kastro tregon të vërtetën e historisë së mesazhit:

Kliko per me shume info

”Hedh një budalla një gur në lumë dhe të gjithë hidhen. Po pija një gotë dhe ça të bëj, po bëj një mesazh, për 100, 200 veta.

Unë u bëra shumë pishman, se disa miq që më kishin taksuar, thanë ”e treta e vërteta”, nga 1000-2000 euro në zarf, mi kishin sjell.

Unë mund të kisha një kapur një 30.000 euro, i kisha dhënë asaj një 200 euro dhe ishim ndarë pas 1 muaji, për mospërputhje karakteri”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.