Shpërthen Mustafa Nano: Nëse marrëveshja është më e keqe se e 2009, do kalojë mbi trupin tim e të Berishës

Kliko per me shume info

Analisti Mustafa Nano ka bere nje deklarate te forte sot ne lidhje me debatin qe eshte hapur pas deklarates se kreut te diplomacise greke Kotzias per marreveshjen e detit me Shqiperine.

Ai është shprehur të enjten nëse marrëveshja e hapësirës detare me grekët, do të jetë më e keqe se ajo e vitit 2009, do të kalojë mbi trupin tim dhe të Berishës.

Kliko per me shume info

Nano njihet si nje kritik i ashper dhe i kordohershem i Berishes por mesa duket sot ka mbajtur qendrim te njejte me te.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.