Telashe për Mozzik dhe Getinjo, ish-menaxheri u kërkon shumën marramendëse si dëmshpërblim

Kliko per me shume info

Pak kohë nga largimi nga labeli “On Records”, dy këngëtarët Mozzik dhe Getinjo janë hedhur në gjyq nga ish menaxheri i tyre për shkak të prishjes së kontratës.

Nga burime të “Lajmi” është mësuar se tashmë labeli ka hedhur Mozzik dhe Getinjo në gjyq dhe kërkon nga ta 1.4 milion euro dëmshpërblim të prishjes së kontratës, për investimin në ta dhe për dëmtimin e imazhit.

Kliko per me shume info

Mozzik dhe Getinjo i kanë marrë ftesat për t’u paraqitur në gjyq, por nuk dihet ende nëse do të jenë prezent në seancën e parë e cila do të mbahet në 12 shkurt në Gjykatën Themelore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.