Motra e futbollistit shqiptar rikthehet si asnjëherë: U torturova, por ja vlejti

Kliko per me shume info

Ajo kujtohet nga shumëkush si pjesëmarrëse në “Big Brother 3” ku u dallua për bukurinë dhe format e saj fizike.

Por tani Olta Sheta, motra e futbollist shqiptar, Arjan Sheta është rikthyer me një set fotosh artistike.

Kliko per me shume info

Në mes të dëborës në Brezovicë dhe me veshje tejet provokuese, Olta duket se nuk pyet për të ftohtin, duke u shfaqur mjaft sensuale.

“Kam ndenjur 4 orë aty dhe jam torturuar. Ishte një torturë e vërtetë për ato foto, por mendoj se ia kanë vlejtur”, ka thënë ish-banorja e Big Brother në “Procesi Sportiv”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.