Reshje intensive, ja tri zonat që rrezikohen nga moti i keq në vend

Kliko per me shume info

Kukesi, Vlora dhe Gjirokastra jane qarqet me te rrezikuara nga moti i keq dhe reshjet gjate oreve ne vazhdim.

Keshtu thuhet se paku ne buletinin e rreziqeve natyrore te publikuar nga IGJEUM per daten 3 shkurt 2018.

Kliko per me shume info

Diten e djeshme bashke me keto zona, me rrezik parashikohej edhe Shkodra.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.