Mot i çmendur/ Ja si do të lëvizin temperaturat brenda 3 ditësh

Kliko per me shume info

Gjatë ditës së sotme, dhe ditës së nesërme, e diel 4 Shkurt 2018, mbi vendin tonë do të mbizotërojë mot i ftohtë dhe me reshje të forta shiu.

Ndërkohë që ditën e hënë, do të kemi mot të kthjellët si dhe një ngritje të lehtë të temperaturave, por krejt e kundërta do të ndodhë ditën e martë, ku do të kemi një ndryshim të fortë temperaturash.

Kliko per me shume info

Gjatë javës së ardhshme pritet të mbizotërojë mot i kthjellët dhe i ngrohtë, i cili është tipik për stinën e pranverës.

Ja parashikimi i motit:

Temperaturat e larta                               Temperaturat e larta

E shtunë                  6 gradë celsius                  16 gradë celsius

E Diel                       -1 gradë celsius                 13 gradë celsius

E Hënë                    0 gradë celsius                   14 gradë celsius

E Martë                    6 gradë celsius                   16 gradë celcius

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.