Mos e bëni kurrë këtë gabim! Foshnja flinte mes dy prindërve, vdes tragjikisht

Kliko per me shume info

Një foshnjë vajzë vdiq nga mbytja në shtratin e prindërve të saj, pasi ata kishin pirë alkool dhe e kishin humbur vetëdijen.

Një gjykatës i Gjykatës së Carlisle e burgosi ​​çiftin për dy vjet pasi i përshkroi veprimet e tyre si një “papërgjegjshmëri”, e detyrës për të mbrojtur fëmijën e tyre.

Kliko per me shume info

Mjekët bënë përpjekje të dëshpëruara për të ringjallur fëmijën, i cili kishte ndalur frymëmarrjen ndërsa qëndronte midis prindërve të saj në një dyshek tek, por  fatkeqësisht nuk ia dolën./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.