Momenti i tmerrshëm/ Automjeti përplas fuqishëm këmbësorin dhe ikën nga vendi i ngjarjes (VIDEO)

Kliko per me shume info

Ky është momenti tronditës kur shofer ka goditur një kalimtar teksa ecte në vijat e bardha në Leicester dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Njeriu që kalon rrugën, i cili policia zbuloi se ishte 61 vjeç, u përplas me dhunë nëpër rrugë, ndërsa makina u largua.

Kliko per me shume info

Por mrekullisht burri u arratis nga përplasja, me plagët e tij që thuhet se ishin jo-kërcënuese për jetën dhe pacienti është në gjendje të qëndrueshme në spital.

Përplasja pa ndalesë u kap në CCTV në Rrugën e Shën Pjetrit në Leicester, në orën 18:30 të premten në mbrëmje./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.