Moderatorja shqiptare tregon se çfarë do më shumë, pas divorcit

Kliko per me shume info

Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet shumë e lumtur vetëm dhe me ish-bashkëshortin e saj ruante marrëdhënie të mira.

Ndërkohë Hygerta është bërë gjithnjë e më shumë aktive në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Ama këtë herë ajo ka postuar në Instagram disa caste ku shfaqet në breg të detit dhe e veshur me rroba banje.

“Mirë Janarin e përcolla, po si t’ja bej t’i kaloj shkurt, mars, prill me xhiro te shpejta e te mberrij direkt ne maj?”-ka shkruar Hygerta.

Hygerta gjithmonë e ka shprehur sesa shumë e do verën dhe mesa duket mezi po e pret.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.