Moderatorja flet për lidhjen me kolegun: Ishte shumë e vështirë

Kliko per me shume info

E ftuar në Rudina, moderatorja e Digitalb, Jona Spahiu ka rrëfyer lidhjen e saj me një koleg, komentator ndeshjesh.

Ajo për herë të parë rrefeu si i dashuri quhet Frenkli dhe se ai e bën të lumtur mbi të gjitha.

Kliko per me shume info

“Njohja jonë ka nisur në ambientet e punës. Ai është komentator sportiv, por unë kam qenë shumë skeptike për këtë lidhje, pasi ambientin e punës nuk dua ta ngatërroj me të tilla gjera.

Megjithatë fakti qe ishim në të njëjtin ambient na e lehtësoi njohjen shumë. Tani ai është një arsye pse unë jam e lumtur dhe këtë nuk mund ta fsheh dot”- u shpreh ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.