Moderatorja e njohur shqiptare në pranga, çfarë ka ndodhur?

Kliko per me shume info

Moderatorja e emisionit “Why not”, Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat apo fotot që poston.

Por mos u shqetësoni pasi moderatorja ka sqaruar se ato kanë qenë për mikeshën e saj që kishte ditëlindjen.

Kliko per me shume info

“Kur shoqja të kërkon dhuratën e saj të ditëlindjes”, shkruan Roza e cila në foto shfaqet shumë seksi e veshur me të kuqe e dekoltenë e hapur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.