Moderatori shqiptar ia kalon aktorit të “50 Shades of Grey”

Kliko per me shume info

Moderatori Bledi Strakosha ka publikuar një foto të tijën dhe të aktorit protagonist në filmin “50 hijet e Greit”, Jamie Dornan, ose siç njihet ndryshe Christian Grey i famshëm me një veshje thuajse identike.

Pulovra në ngjyrë të zezë, këmisha gri ku dallohet qartë jaka dhe mëngët e përveshura, ka bërë që të dy këta personazhe të duken gati identik në look-un e tyre.

Kliko per me shume info

Vet, Bledi ka vendosur që ta konsiderojë këtë si një sfidë, duke hapur edhe një votim ku ai ka dal fitues me 79% vota në favor të tij, dhe 29% në favor të Jamie. Kjo mund të jetë edhe një shaka e rastit e Strakoshës, i cili e ka shoqëruar foton me diçiturën:”Kuptohej që fitoja unë, vetëm mos i thoni gjë Jamie-t se do i bjerë pika”, por neve na pëlqen vërtet veshja dhe look-u i tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.