Moderatori i kërkon të puthë Andrrën, Sinan Hoxha: Do i marr leje prindërve

Kliko per me shume info

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani mbeten një nga çiftet më të dashura për të cilët publiku ka gjithnjë kuriozitet.

Sinani dhe Andrra kanë qenë të ftuar së fundmi në emisionin “n’Kosovë shoë”, së bashku me Sabri Fejzullahun dhe bashkëshorten e tij Nera.

Kliko per me shume info

Ajo që ka bërë përshtypje ishte kërkesa e moderatorit i cili në fund i ka kërkuar Sinanit dhe Andrrës të putheshin. “Unë jam përpara ”prindërve” të mi këtu. Do i marr leje babit dhe mamit tim”, ka thënë Sinani.

“E lejojmë patjetër”, ishte përgjgija e Sabri dhe Nera ndërsa puthja e tyre më pas është shoqëruar me duartrokitje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.