Në gjurmët e Irina Shayk, modelja ruse i dërgon “mesazh” Ronaldos

Kliko per me shume info

Tanya Mityushina është një prej modeleve më të vlerësuara të momentit. Është ruse dhe shumëkush e ka cilësuar si kopjen më të re të Irina Shayk.

Një krahasim jo i ekzagjeruar, duke qenë se Tanya Mityushina është e apasionuar pas Cristiano Ronaldos.

Kliko per me shume info

Pikërisht për yllin portugez, ish-bashkëshort të Irinës, ajo duket se ka një mesazh.

“Cristiano është mashkulli perfekt”, thotë ajo për “TMZ”-në. Por nuk ndalet me kaq.

“Do të doja që të takohesha me të, edhe pse e di që ka një të fejuar…”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.