Modelja bie nga kati i 14 dhe gjendet e zhveshur, zbulohen pamjet me biznesmenin pak para ngjarjes (VIDEO)

Kliko per me shume info

Këto imazhe dramatike të CCTV tregojnë modelen adoleshente holandeze Ivana Smit në krahët e një tregtari të fshehtë amerikan – vetëm disa orë para se ajo të gjendej e vdekur pasi kishte rënë nga ballkoni i apartamentit që ai ndan me gruan e tij.

Biznesmeni Alex Johnson shihet duke mbajtur të renë, në këtë filmim të marrë ekskluzivisht nga DailyMail com, me gruan e tij Luna duke shikuar me mbështetje.

Kliko per me shume info

Pas një kohe të shkurtër, adoleshentja tragjikisht u gjet e zhveshur pasi ra nga kati i 14 ku dhe gjeti vdekjen, pas një party dhe konsumit të drogës në apartamentin e tij në Kuala Lumpur.

Policia vendase e hodhi poshtë vdekjen e saj sipasojë e drogës dhe pijeve alkoolike.

Por një ish oficer policie britanik, i cili po heton rastin, thotë se ajo mund të ketë vdekur tashmë përpara se të binte nga ballkoni/lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.