Modelët zhvishen lakuriq në emër të artit, pikturohen dhe pozojnë në mes të turmave (FOTO)

Kliko per me shume info

Flisni për të sfiduar kushtet! Një grup modelësh u zhveshën plotësisht dhe pikturuan trupat e tyre të zhveshur dhe pastaj bënë paradë rreth Times Square të shtunën pasdite.

Veprimtaria u quajt “Paint Paint Polar” dhe u organizua nga një grup i quajtur Artet e Lidhjes Njerëzore.

Kliko per me shume info

Pasi u pikturuan, 25 modelë u futën në një shesh të heshtur dhe me shi në Times Square ku ata pozuan për fotografi me njëri-tjetrin dhe turistë të tjerë./lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5378663/Naked-models-Times-Square-pose-photos.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.