Miriam Cani përjeton sërish të njëjtin emocion

Kliko per me shume info

Këngëtarja Miriam Cani njihet për talentin që ka në muzikë dhe kjo gjë ka bërë që ajo te jetë pjesë e një spektakli garues ku do të zbulojë talentë tjerë të rinj.

Fjala është për ‘The Voice Albania’ pjesë e të cilit Miriam u bë në vitin 2011

Kliko per me shume info

E këtë vit ajo është anëtare e jurisë në ‘The Voice Kids of Albania’ dhe për gjithë këto shtatë vite, ajo ka përjetuar të njëjtin emocion, sa i përket punës me konkurrentët.

Të paktën kështu tha vet këngëtarja përmes fotos së hedhur në Instagram të bërë në vitin 2011 e një gjë që vërehet qartë është fakti që Miriam nuk ka ndryshuar fare, është po e njëjta bukuroshe!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.