Mimoza Shkodra flet për herë të parë për njohjen me Seldin

Lidhja mes tyre filloi muaj më parë, dhe menjëherë u spikat nga mediat.

Këngëtarët Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra pushtuan kryetitujt e mediave rozë lidhur me romancën e tyre, e cila në një intervistë televizive ishte mohuar nga Mimoza.

Kliko per me shume info

Në tetor të vitit që lamë pas kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë, me ç’rast qarkulluan edhe fotografitë.

LEXO EDHE:  Stresi zbulon mesazhet, ja çfarë i shkruajti Arjan Çani pasi policia e la të lirë

“Lidhja jonë ka filluar verës, njihemi moti që nga bashkëpunimi ”pare pare”, kemi qenë miq të mirë dhe ka qenë e shkruar që të përfundojmë si çift këtë vit.

Seldi nuk është xheloz, më mbështet në maksimun në muzikë, deri më tani nuk i pengon asgjë tek unë ndjehemi të lumtur të dy.”- tha Shkodra ekskluzivisht për Blic.

LEXO EDHE:  Vëllai i Meghan Markle turpëron të motrën: “Ajo është hipokrite, po luan rolin”

Kujtojmë se së fundmi kanë publikuar edhe projektin e tyre ”Dashni”, këngë kjo që vazhdon të pëlqehet dhe të dëgjohet akoma, ku padyshim që në të ardhmen priten edhe projekte të tjera nga dyshja në fjalë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here