Miliarderja feston ditëlindjen 1 javë para dhe u bën dhurata fansave

Kliko per me shume info

Të hënën miliardierja Paris Hilton njoftoi publikimin e këngës së saj më të re me një foto shumë sesuale ku shfaqej e zhveshur në mes të trëndafilave.

Trashëgimtarjae hoteleve “Hilton” magjepsi ndjekësit me foton e publikuar për të cilën ajo tha gjithashtu është një dhuratë për ditën e të dashuruarve.Po ashtu Paris ka filluar përgatitjet për ditëlindjen e saj më 17 shkurt, ndërkohë që u surprizua nga fansat në Brazil me një tortë gjigande dhe ëmbëlsira.

Kliko per me shume info

Biondja simpatike vendosi që t’u dhuronte fansave parfumet e krijuara prej saj të cilat kohët e fundit po i sjellin fitime marramendëse.

Paris do të martohet me të fejuarin e saj aktorin Chris Zylka, 32 vjeç

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.