Bie suvaja e tavanit në shkollë, dëmtohet mësuesja në Tiranë

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në një shkollë në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake mësohet me iniciale M.P. se një në klasë ka rënë suvaja dhe është dëmtuar në mësuese.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në shkollën Osman Myderizi, dhe bëhet me dije se nuk ka nxënës të lënduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.