“Mungesën tënde s’e mbush as gjithë bota”, këngëtarja shqiptare mesazh rrënqethës për vëllain e ndjerë

Kliko per me shume info

Kengetarja shkodrane Barbana Dini, motra e te ndjerit Ergi Dini, edhe ai nje talent ne muzike, por qe humbi jeten tragjikisht ne nje aksident me motor, ka postuar nje dedikim rreqethes per vellain e saj.

“Nje pjese e imja iku bashke me ty,per te mos u kthyer me kurre…
Mungesen tende nuk e mbush as gjithe bota!”, shkruan Barbana ne Instagram.

Kliko per me shume info

Aksidenti që i mori jetën Ergit dhe shokut të tij ndodhi më 21 nëntor të vitit 2016.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.