Merr fund armiqësia mes Noizyt dhe Top Channel?

Kliko per me shume info

Armiqësia mes këngëtarit Noizy dhe televizioni “Top Channel”, duket se ka marrë fund. Armiqësia e tyre filloi për shkak të ofendimit të Noizyt kundrejt Ledion Liços.

Dhe prej asaj kohe ky televizion nuk transmentonte asgje mbi këngëtarin. Por duket se tani gjërat kanë ndryshuar dhe këtë e tregojnë lajmet që faqja zyrtare e Top Channel ka bërë për reperin.

Kliko per me shume info

Në portal mbrëmë janë shkruar dy lajme mbi reperin, teksa hyn në ring dhe teksa performon në momentin kur Florian Marku doli fitues! Madje lajmi i Noizyt gjendet në listën e atyre më të klikuara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.