Media shqiptare: Luana Vjollca ndahet nga Krenar Çoçaj!

Kliko per me shume info

Prej kohësh tashmë përflitet se moderatorja Luana Vjollca është në një lidhje dashurie me Krenar Çoçajn.

Madje ata ishin bashkë edhe në dasmën e Marinës dhe Getoarit. Por tashmë aludohet se ata janë ndarë.

Kliko per me shume info

Por kjo nuk ka asgjë të vërtetë pasi të afërmit e tyre komfirmojnë se çifti janë më të lumtur se kurrë. Madje dyshja po shijojnë pushimet së bashku në St.Moritz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.