Më në fund u zbulua! Ky është doktori i Vip-ave që bëri mrekulli në fytyrën e Luanës

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara të shoëbizit shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston foto nga jeta personale apo edhe karriera e saj. Dë fundmi ajo është moderatore ne ”Shiko kush luan”.

Kliko per me shume info

Ajo është mjaft e kuruar në paraqitjen saj.
Dhe kur flasim për estetikë, dhëmbët janë një nga elementet më të rëndësishme të fytyrës së çdokujt dhe sidomos e atyre që shfaqen në ekran.

LEXO EDHE:  Rezarta Shkurta djeg rrjetin! Publikon foton super sexy dhe tregon format joshëse

Së fundmi, dentisti nga Prishtina Petrit Ademi ka pasur në patronazh shumë nga Vip-at, duke u kujdesur për buzëqeshjen e tyre.

Nëse ju ka lindur pyetja pse buzëqesh kaq bukur Luana Vjollca, ajo është një nga klientet e rregullta të dentistit nga Prishtina dhe ky i fundit duket se ka bërë një art me buzëqeshjen e Luanës po të marrim parasysh se se fansa e adhurojnë ata.

LEXO EDHE:  Eminem, 10 vite pa alkool dhe askush nuk e dinte

Përveç Luanës, klientë të dentistit nga Prishtina janë edhe Robert Berisha, Llokmani (o sa mirë), Lyrical Son, Arbër Bytyqi e shumë të tjerë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here