Më në fund u zbulua! Ky është doktori i Vip-ave që bëri mrekulli në fytyrën e Luanës

Kliko per me shume info

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara të shoëbizit shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston foto nga jeta personale apo edhe karriera e saj. Dë fundmi ajo është moderatore ne ”Shiko kush luan”.

Kliko per me shume info

Ajo është mjaft e kuruar në paraqitjen saj.
Dhe kur flasim për estetikë, dhëmbët janë një nga elementet më të rëndësishme të fytyrës së çdokujt dhe sidomos e atyre që shfaqen në ekran.

Së fundmi, dentisti nga Prishtina Petrit Ademi ka pasur në patronazh shumë nga Vip-at, duke u kujdesur për buzëqeshjen e tyre.

Nëse ju ka lindur pyetja pse buzëqesh kaq bukur Luana Vjollca, ajo është një nga klientet e rregullta të dentistit nga Prishtina dhe ky i fundit duket se ka bërë një art me buzëqeshjen e Luanës po të marrim parasysh se se fansa e adhurojnë ata.

Përveç Luanës, klientë të dentistit nga Prishtina janë edhe Robert Berisha, Llokmani (o sa mirë), Lyrical Son, Arbër Bytyqi e shumë të tjerë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.