Mburreni se mbani kafshë shtëpiake? Njihuni me familjen që jeton qetësisht me krokodilin 200 kg (VIDEO)

Pamjet e habitshme tregojnë një krokodil prej 200 kg që po përkëdhelej, lahej dhe luante në shtëpinë e një familjeje në Indonezi.

Bisha e madhe, e quajtur Kojek, që kullufit një peshk orej 1,5 kg në ditë dhe është bërë një “yll i pamundur” pasi u mirëprit në familjen Iwan si një kafshë shtëpie.

Kliko per me shume info

Muhammad Iwan, 41 vjeç, bleu krokodilin kur ishte i porsalindur për vetëm 2 euro nga peshkatarët që e kapën atë në Pangandaran Beach në vitin 1997. Dhe që nga ajo kohë kanë jetuar si një familje. /lajmifundit.al

LEXO EDHE:  HORROR/ Babai ia "dhuron" vajzën dy shokëve të tij, e mbyllin dhe e përdhunojnë për 18 orë
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here