Marrëdhëniet përkeqësohen, Melania injoron Trump në sy të gazetarëve, shihni ç’bën presidenti

Kliko per me shume info

Situatat e sikletshme mes Presidentit Trump dhe bashkëshortes së tij Melania, jemi mësuar ti hasim shpesh në daljet e tyre publike.

Kësja radhe kamerat kanë kapur momentin kur Melania refuzon të shtrëngojë dorën e Trump dhe ky i fundit e ka ndaluar atë por pa rezultat.

Kliko per me shume info

Nuk dihet ende çfarë ka ndodhur me çiftin presidencial, por duket qartë që marrëdhënia e tyre nuk është mjaft e mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.