Marina Vjollca nuse për shtëpi? Flet e zonja e punës

Kliko per me shume info

Marina Vjollca duket se nuk e ka shumë dëshirë krevatin e rregulluar dhe këtë se ka problem ta thotë publikisht.

Në një foto të fundit që ajo ka postuar në InstaStory shihet se Marina se ka me shumë qejf pastrimin.

Kliko per me shume info

Sipas një meme, Marina e humbet dëshirën sapo mbledh një corape.

Epo Marina nuk e vetmja, jemi të gjithë në këtë fundosje amvisash

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.