Marina Vjollca mposht frikën e saj të madhe

Kliko per me shume info

Sot janë dy moderatore mjaft të dashura dhe pa asnjë dyshim motrat më joshëse në Shqipëri.

Bëhet fjalë për dy motrat simpatike Luana dhe Marina Vjollca.

Kliko per me shume info

Si duket Marina dhe luana kanë filluar pushimet e tyre dimërore dhe destinacioni që ato kanë zgjedhur duket i tejmbushur me dëmorë për të bërë ski.

Mirëpo Luana e ftuar pak kohë më parë në ”Xing me Ermalin”, bukuroshja deklaroi se nuk ishte ekzaktësisht fanse e pushimeve në zonat me borë, për shkak të një eksperience të frikshme që ajo kishte provuar disa vite më parë, pasi e kishte zënë paniku kur i duhej të rrëshqiste.

Si duket Luana ka vendosur të përballet me frikën e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.