Marina Vjollca habit me postimin e fundit, kaq ndryshe sa nuk po e njeh njeri

Kliko per me shume info

Marina është një ndër moderatoret më simpatike dhe tërheqëse të ekranit shqiptar.

Shpesh herë ajo na ka surprizuar me pamjen dhe ëmbëlsinë e saj në të folur, por kësaj radhe ndryshe nga herët e tjera, ka bërë një postim që i ka habitur të gjithë fansat e saj.

Kliko per me shume info

Ajo me anë të një filtri ka ndryshuar pamjen e saj duke u shfaqur shumë ndryshe, aq sa ajo i ka pyetur fansat nëse mund të gjejnë personazhin në foto.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.