Marina dhe Luana Vjollca shfaqen me shumë stil

Kliko per me shume info

Motrat Vjollca janë dy prej femrave më të përmendura në showbizin shqiptar. Sot janë dy moderatore mjaft të dashura dhe pa asnjë dyshim motrat më joshëse në Shqipëri.

Motrat Vjollca Luana dhe Marina gjithmonë dinë të paraqiten me shumë stil, dhe shfaqet me shumë shije.

Kliko per me shume info

Së fundmi motrat ishin të ftuara në koncertin që mbajti Elvana Gjata para pak ditësh, ku shfaqeshin shumë elegante dhe joshëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.