Mallkimi i Françeskës, ndahet sërish nga i dashuri biznesmen

Lidhja e Françeska Jaçes me biznesmenin And Geçin ka kohë që diksutohet nepër media dhe rrjete sociale.

Çifti nuk e ka konfirmuar asnjëherë lidhjen e tyre, por detaje të ndryshme dhe postimet në rrjetet sociale tregonin që ata ishin bashkë.

Kliko per me shume info

Mesa duket romancës së tyre i ka ardhur fundi. Fillimisht zbuluam se Françeska dhe Andi nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram. Madje dhe shkrimet që vendosnim nëpër foto na bënë të kuptonim se diçka nuk shkonte mes tyre.

LEXO EDHE:  Jennifer Lopez “rikthehet” me selfie seksi

Më pas burime pranë çiftit konfirmuan për Blitz.al se ata janë ndarë dhe shkaku ka qenë pikërisht: mos përputhje karakteri. Por vazhdojnë të ruajnë marrëdhënie të mirë miqësore.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here