Makina përfundon e përmbysur në lumë, ja si shpëtuan dy personat

Kliko per me shume info

Dy persona kanë shpëtuar për fat vetëm me lëndime të lehta nga një aksident në afërsi të vendit të quajtur Shkalla e Zezë në Tepelene.

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makina tip “Ford” ka përfunduar e përmbysur në lumin Drino.

Kliko per me shume info

Në kohën kur makina doli nga rruga, dy personat që ishin brenda saj janë hedhur nga mjeti.

Ata kanë marrë lëndime të lehta, ndërsa policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e plota të aksidentit/LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.