Makina bie nga 13 metra lartësi, vdes tragjikisht 49-vjeçari

Kliko per me shume info

Një vdekje tragjike ka qenë ajo për një 49- vjeçar në Rodos të Greqisë. Makina me të cilën po udhëtonte ka rënë nga një lartësi prej 13 metra, raportojnë mediat greke.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e së dielës, rreth orës 02:00, ndërsa makina po lëvizte drejt aeroportit.

Kliko per me shume info

Shoferi humbi kontrollin e makinës, u përplas me bordurat mbrojtëse dhe më pas ra nga një lartësi prek 13 metrash. Edhe pse policia ka mbërritur në vendngjarje së bashku më ambulancën, por drejtuesi i automjet kishte ndërruar jetë në vend.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti dhe kombësia e drejtuesit të automjet që ka ndërruar jetë. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur këtë aksident tragjik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.