VIDEO/ Ngacmoi majmunin, turisti e pëson keq

Kliko per me shume info

Një turist e ka pësuar keq pasi ka ngacmuar një majmun në tregun e Shimlas në kryeytetin verior indian të Himachal Pradesh.

Sipas videos së kapur nga një kamera sigurie, duket momenti kur turisti i ngre gishtin e mesit majmunit, por në cast vjen reagimi.

Kliko per me shume info

Majmuni e sulmon atë duke e rrëzuar përtokë.

Ngjarja është filmuar dhe është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale./lajmifundit.al/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.