Luana Vjollca shfaqet provokuese në palestër

Kliko per me shume info

Luana Vjollca është ndër moderatoret e cila në çdo dalje televizive shfaqet seksi dhe me forma gati perfekte. Shumë mbase nuk e pëlqejnë por faktet tregojnë se më shumë e duan.

Jo më kot është shqiptarja e tretë që ka arritur të ketë mbi 1 milion ndjekës në Instagram.

Kliko per me shume info

Moderatorja së fundmi ka postuar një foto në “Insta Story”, ku shihet në palester teksa tregon format seksi.

Ajo shfaqet krah kampiones së fitnesit, Geta Beqa. Ehh, vajzat po ‘çmendin’ rrjetin, njëra më seksi se tjetra.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.