Lori Hoxha fotografon Ledionin dhe Sarën duke u puthur!

Kliko per me shume info

Trashëgimtarja e TCH Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Linço janë një nga çiftet simpatike të Showbizit shqiptar janë fotografuar duke u puthur dhe përqafuar dhe pabarazi ka qen pikërisht Lori Hoxha.

Kjo e fundit e ka publikuar foton e tyre në faqen e saj në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Sara Ledioni dhe Lori shpesh herë janë parë nën shoqërinë e njëri tjetrit, madje disa herë edhe për pushime, e kjo tregon se veç të tjerash ata janë miq të mirë sëbashku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.