Lori dhe Sara Hoxha më sportive se kurrë, pa ”makeup” dhe me tuta

Ato janë dy personazhe vërtet shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe secila ka mbështetësit e tyre në rrjete sociale.

Lori ”vajza seksi” dhe Sara ”mami stil” janë dyshja më e mirë.Ato na kanë treguar se kanë një marrëdhënie shumë të mirë me modën dhe tashmë janë kthyer në inspirim për shumë femra të tjera.

LEXO EDHE:  Besa poston foton kur ishte e vogël dhe bën një dedikim për babain e saj
Kliko per me shume info

Në cdo dalje të tyre i shohim të kuruara deri në detaje, por në një foto të fundit të publikuar nga Lori, motrat shfaqen pa makeup, me tuta shtëpie teksa zbukurojnë një tortë.

“Pa make up, ndonjëherë, por pa sheqer kurrë”, shkruan Lori krahas fotos së publikuar në Instagram që ka tërhequr shumë vëmendjen.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here