Lojrat olimpike në Korenë e Veriut, të gjithë bien në dashuri me nxitëset e tifozëve

Kliko per me shume info

Shumë njerëz ishin të pranishëm në garat me shpejtësi në Korenë e Veriut.

Por çfarë tërhoqi më shumë vëmendje ishin nxitëset e tifozëve, ndryshe të quajtura si “ushtria e të bukurave”.

Kliko per me shume info

Por aspak si nxitëset e tifozëve që jemi mësuar të shohim. Të veshura me xhup të kuq, dhe me një buzëqeshje në fytyre, vajzat këndojnë në kor.

Në rrjetet sociale janë shpërndarë shumë video të tyre, ku të gjithë kanë shprehur simpatinë për vajzat bukuoroshe të Koresë së Veriut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.