Liverpool heq dorë nga ylli i Monacos

Kliko per me shume info

Liverpooli nuk është më i interesuar për transferimin e mesfushorit të Monacos, Thomas Lemarit.

Liverpooli bëri përpjekje të pareshtura për t’i siguruar shërbimet e 22-vjeçarit, por përfundimisht dështoi ta bindte gjigantin francez në shitjen e yllit të tij.

Kliko per me shume info

Dhe përkundër lajmeve se Lemar e ka refuzuar edhe një kontratë të re në Monaco, thuhet se Liverpooli ka hequr dorë dhe do t’i hedhë sytë kah objektivat tjera për afatin kalimtar veror.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.