Linda Rei “çmend” internetin! Pozon nudo mes dy meshkujve të zhveshur

Linda Rei sapo i “shpalli luftë” Kim Kardashian dhe arriti të thyejë internetin me tre fotot e postuara në “Instastory”.

Ajo vazhdon të ketë vëmendjen e medias edhe pas largimit nga “Dance With Me”.

Kliko per me shume info

Ditën e djeshme, “showgirl” shqiptare na prezantoi me të dashurin e ri, ndërsa sot publikoi tre foto të saj nudo, krah dy meshkujve.

LEXO EDHE:  “Do t’ia haj cicën”, Blunt zbulon këngëtaren që çmend Real 1

Imazhet janë realizuar në natyrë, ndërsa dy meshkujt, ashtu si Linda, nuk mbajnë asgjë veshur.

Nuk dihet nëse fotot janë realizuar së fundmi, apo janë publikuar nga arkiva e Linda Rei, pasi në të ajo shfaqet bionde

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here