Librazhd/ “Taulant Balla emëron punonjësit te Legalizime, ky është sekseri”

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Berisha ka akuzuar kreun e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla se është ai që emëron punonjësit në drejtorinë e Legalizimeve në Librazhd.

Berisha duke ju referuar ‘qytetarit dixhital’ shkruan në një postim në rrjetin social “facebook” se sekser për këtë Balla ka nxjerrë shoferin e tij.

Kliko per me shume info

Postimi i plotë:

Taulant Balla pret gjoba per çdo vend pune dhe çdo legalizim. Ai ka per sekser shoferin e tij!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

“Ne librazhd behet nami doktor te gjitha vende pune legalizime e shum e shum te tjera kalojn nga Dora e sekserit shoferit te deputetit Taulant Balla,avni mema ky esht ndermjetsi po paguhen shuma te medha parash deputetit nepermjet kti sekseri per nje vend pune apo per legalizim banesash te lutem denoncoje kete fenomen ky plehra duhet te shkoj ne burg”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.