”Lëvizjet më të bukura produksioni nuk i filmonte”, rrëfehet Ana dhe Roza Lati

Kliko per me shume info

Ana Lika, e ftuar në emisionin ”Why Not” të Rozës ka rrëfyer pakënaqësitë e ”Dance With me”.

Ajo ka rrëfyer se kur ajo bënte lëvizjet më të bukura nga të cilat mund të fitonte shumë pikë, produksioni nuk i filmonte.

Kliko per me shume info

Të njëjtën gjë pohoi edhe Rozaku tha “ Wa pse të ka ndodhur edhe ty sepse mua po, pikërisht në lëvizjen time me të mirë kamera nuk më kaptepor kapte Alberie Hadergjonaj, sepse ajo e fitoi” u shpreh Roza.

Roza dhe Ana dy bukuroshet e ekranit duket se nuk e kanë pranuar lehtë humbjen e ” Dance With Me” drejtuar nga Alketa Vejsiu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.