Lajm i rëndë nga Vlora, dolën me gomone në det, zhduken pa gjurmë dy persona

Kliko per me shume info

Dy persona rezultojnë të zhdukur prej ditës së djeshme në Vlorë. Mësohet se ata kishin dalë për lundrim me gomone gjatë kohës së stuhisë por nuk janë kthyer më.

Familjarët e një prej të zhdukurve kanë bërë denoncim në polici 24 orë pas zhdukjes, ku kanë deklaruar se kanë humbur kontaktin me familjarin e tyre.

Kliko per me shume info

Rasti po hetohet nga DVP- Vlore. Po behen verifikime dhe ne lidhje me mjetin e lundrimit.Policia e Vlorës po bashkepunon edhe me Guardian dhe Policine Kufitare te Malit Zi dhe Greqise.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.