Lajm i keq për djemtë, Ilda Bejleri i jep duart sportit

Kliko per me shume info

Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e saj sentimentale.

Por këtë herë Ilda ka lënë pa frymë gjithë fansat me linjat fantastike.

Kliko per me shume info

Ajo është shfaqur me një palë pantallona që i tregojnë format dhe linjat e harkuar ama duket se Ilda ka vendosur që t’i japë duart sportit.

Së shpejti në ekranet televizive to të startojnë spektakle të reja ku ndër më të përfolurat është Big Brother VIP si dhe një spektakël kërcimi.

Me anë të postimit të fundit Ila ka lënë të kuptohet se do të jetë pjesë e spektaklit të kërcimit, por nuk ka dhënë detaje se për çfarë bëhet fjalë konkretisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.