Lady Gaga në gjendje të rëndë shëndetësore anulon 10 koncerte nga turneu muzikor

Kliko per me shume info

Muaj më parë këngëtarja e famshme ka anuluar një sërë koncertesh nga turneu i saj “Joanne” por pas një periudhe të shkurtër rikuperimi u rikthye në skenë.

Lady Gaga nëpërmjet një dokumentari personal i ka treguar botës se vuan nga një sëmundje (të cilën nuk e ka bërë publike) e cila krahas dhimbjes trupore nuk e lejon atë të ketë fëmijë.

Kliko per me shume info

Ajo i’u rikthye fuqishëm turneut të saj me performanca të jashtëzakonshme por duket se diçka nuk ka shkuar siç duhet. Vetë këngëtarja pak orë më parë ka lajmëruar se do të anulojë 10 koncertet e mbetura të këtij turneu në Europë.

31-vjeçarja ka postuar dy shkrime në profilet e saj sociale ku lajmëron këtë lajm që ka trishtuar shumë fansa. Gjendja e saj shëndetësore është sërish në rrezik dhe ajo nuk është e aftë të perfomojë për një kohë të gjatë.

Megjithëse dëshiron t’i rikthehet koncerteve të saj, stafi mjeksor dhe ai personal nuk e lejojnë ta bëjë këtë gjë pasi jeta e saj mund të vihet në rrezik

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.