Kylie Jenner bëhet nënë, publikon pamjet

Kliko per me shume info

E bukura e familjes Kardashian çdo herë e kishte potencuar se do të donte të bëhej nënë në moshë të re.

Dhe tashmë aho është bërë nënë e një vajze.Keylie madje bëri një status ku theksonte se ka dashur që të mbajë shtatzëninë e fshehtë pa e ndarë me botën.

Kliko per me shume info

Dhe e gjitha kjo për faktin se Kylie donte të përgatitej për këtë rol të rëndësishëm në jetën e saj në mënyrën më të mirë të mundshme, pa stres dhe pozitivisht që edhe vajza e saj të rritej e tillë.

Jenner shkroi se kjo ishte periudha më e bukur e jetës së saj dhe do i mungojë shumë, si dhe falenderoi miqtë e familjen që e ndihmuan të mbanin çdo gjë private.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.