Kush ja dhuroi velinës së Ermalit buqetën me lule?!

Kliko per me shume info

Kejvina Kthella, velina e emisionit ”Xing me Ermalin” ka hyrë tashmë në botën e shoëbiz-it shqiptar, duke u komentuar për gjithçka që bën në jetën e saj private.

Biondja simapatike është mjaft aktive në rrjetet sociale.Së fundmi ajo ka hedhur një video në Instasory, ku shfaqet një buqetë e madhe me lule dhe në mes ka inicilin e velinës.

Kliko per me shume info

Kejvina shfaqet mjaft e lumtur pasi si mbishkrim kishte bërë një zemër.Kush ja ka dhuruar këto lule bukuroshes? Ndoshta ajo është në një lidhje dhe ne po na shpëton kjo gjë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.