“Kush është ky i mbuluar nga mjekra”! Jonidës nuk i pëlqeu bashkëshorti në fillim

Jonida Shehu është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Moderatorja shqiptare Jonida Shehu ka treguar për herë të parë sesi është njohur me Albi Çifligun, skenografi i njohur që sot është bashkëhsorti i saj, madje kanë dhe një vajzë.

E ftuar këtë të shtunë në “Thumb”, Jonida zbuloi se takimi i tyre i parë paska qenë jo edhe aq impresionues:

LEXO EDHE:  Iu arratis nga komisariati, çfarë ndodhi kur Stresi u takua mbrëmë me Tahirin?
Kliko per me shume info

“Ai është skenograf dhe kishte ardhur tek Ora News për të bërë një pjesë të skenës. Kishim mik të përbashkët një vajzë. Shkova një ditë në kafen e punës dhe gjej shoqen time me një djalë që ishte i mbuluar nga mjekra dhe i dukeshin vetëm sytë që i shkëlqenin, vetullat e trasha”, – tregon Jonida pa e fshehur përshtypjen e parë (edhe pse jo aq e mirë që në fillim).

LEXO EDHE:  Aktorja turke bie viktimë e hajdutëve, ja çfarë i ka ndodhur...!

“Ishte veshur me një bluzë me stampa, me xhinse të grisura, xhaketë motori, kaskën e kishte aty. Thashë ‘ǒështë ky’? Ulemi në tavolinë, pimë kafen, kjo shoqja jonë na prezantoi. Ai e pyeti: ”Kush është kjo goca?”. Ajo i tha: ”Kjo është prezantuesja, pra’”, rrëfen më tej Jonida me të qeshur.

Kaq ishte dhe Albi kishte filluar të gjendej më shumë në Ora News, ekrani në të cilin Jonida punonte në atë kohë.

LEXO EDHE:  Emily Ratajkowski shpjegon pse nuk u vesh me të bardha ditën e martesës

“Me zor të madh e mori guximin. Ishte njeri që e kishte shumë frikë përgjigjen ‘Jo’ prandaj”, tregoi ajo.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here